Informace - K-Artproduction

Přejít na obsah

Informace


Představujeme Vám naše nové produkty určené především jako doplněk k výuce hudební výchovy na základních a středních školách. Jedná se o CD s hudebními podklady ke známým lidovým a populárním písním.

Edice "Písnička" obsahuje písně z nejoblíbenějších zpěvníků "Já písnička" (zelená, žlutá, modrá, červená). Z každého zpěvníku jsme vybrali nejznámější písně k nímž jsme vytvořili stylové a nápadité aranže odpovídající charakteru dané skladby tak, aby žáci (studenti) byli schopni písně zařadit do hudebních žánrů a rozeznali užité hudební nástroje. Každé CD obsahuje 15 až 24!!! skladeb, u nichž je místo sólového zpěvu vytvořena pouze vodící melodická linka usnadňující orientaci ve skladbě. Písně jsou přizpůsobeny hlasovému rozsahu žáků (studentů) základních a středních škol (v 80% písní jsou tóniny zachovány).

Edice nazvaná "Zpíváme s kapelou",která je vytvořena stejným způsobem, obsahuje zatím 9 CD složených ze známých českých i zahraničních, většinou současných, písní (A.Langerová, Chinaski, H.Vondráčková, Kabát, Green Day, Roxette...). Také Vám můžeme nabídnout 2 CD tématicky nazvaná "Vánoční zpívání", obsahující hudební podklady ke známým vánočním písním, a "Pohádkové zpívání", které obsahuje hudební doprovody nejznámějších písniček z pohádek. Skladby jsou chráněny Ochranným svazem autorským.

Všechna CD byla vytvořena společně s týmem zkušených pedagogů tak, aby maximálně přispěla ke zkvalitnění a obohacení výuky hudební výchovy na základních a středních školách. Tento projekt je podporován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České Republiky.
CD je možno objednat samostatně, nebo v celých edicích.
Návrat na obsah